I promocja Varilux

VariluxDo końca sierpnia 2018 r. kupując progresywne soczewki Varilux, drugą parę takich samych bezbarwnych soczewek możesz kupić za 130 zł. Czyli jedna soczewka za 65 złJeśli kupisz fotochromowe szkła progresywne Varilux to możesz zamówić  tego samego dnia drugą parę soczewek  fotochromowych za 220 zł, a za parę bezbarwnych 130 zł. Dla porównania, para soczewek jednoogniskowych, z fotochromem tej samej klasy kosztuje 838 zł. Przy drugiej parze fotochromów Transitions płacisz tylko 230 zł.
Jeśli nie zdecydujesz się od razu, to możesz zrobić to w ciągu 30 dni, ale cena będzie wynosić 350 zł za parę soczewek progresywnych z Transitions.

Zamiast szkieł progresywnych możesz kupić jako drugą, parę soczewek typu “biurowe” dające ostre widzenie w zakresie od bliży do komputera lub rozmówcy. W razie potrzeby bliży i nawet całego pomieszczenia. Dopłata w tym przypadku wynosi również 130zł za parę soczewek. Standardowa cena takich soczewek firmy Essilor to 940 zł za parę.

Promocja dotyczy soczewek:

  • Varilux X 4D
  • Varilux E
  • Varilux Physio 3.0
  • Varilux Comfort 3.0

II promocja

Dotyczy soczewek progresywnych Varilux Comfort 3.0
Cena soczewek bezbarwnych wynosi 999 zł za parę. Standardowa cena to 1.570 zł.
Cena soczewek fotochromowych Transitions wynosi 1.390 zł za parę. Standardowa cena to 2.222 zł
W tej promocji, nie można otrzymać drugiej pary w obniżonej cenie.

Konstrukcja soczewek VariluxComfort 3.0 wykorzystywana jest od 20 lat ze względu na zadowolenie użytkowników. Liczba 3.0 oznacza kolejną generację tej soczewki. Ostatnie wprowadzone rozwiązania poprawiają boczne obszary zamglonego widzenia, które występują we wszystkich soczewkach progresywnych w mniejszym lub większym stopniu.

III promocja

Dla początkujących prezbiopów (40÷50 lat), którzy nie mają dużej wady wzroku do dali, mamy ofertę szkieł progresywnych Varilux Liberty w cenie 499 zł za parę (standardowa cena 1.120 zł) lub w wersji Transitions w cenie 699 zł za parę (standardowo 1.602 zł).

Wszystkie przedstawione soczewki progresywne posiadają gwarancję adaptacji. Daje ona bezpieczeństwo dla osób, które mają jakieś obawy przed zakupem soczewek Varilux.