Twoje szkła okularowe - teraz w nowej niższej cenie!

Potrzebujesz dwóch par szkieł okularowych? A może nowe okulary przydadzą się Tobie i komuś bliskiemu? Sprawdź naszą najnowsza promocję na soczewki okularowe od ZEISS i skorzystaj z okazji!

Zajrzyj do naszego salonu i dobierz szkła kontaktowe odpowiednie dla wymagań Twojego wzroku. Kupując jedną parę soczewek ZEISS w cenie regularnej, drugą parę otrzymasz nawet do 80% taniej!

___________________________
Ogólne warunki promocji:

  • Zamówienie na obie pary szkieł muszą być złożone tego samego dnia
  • Promocja może obejmować szkła dla dwóch różnych osób i wad wzroku
  • Druga para kupiona w promocyjnej cenie, może posiadać inne moce niż pierwsza

Soczewki okularowe od Zeiss uwzględniają potrzeby naszych oczy w obliczu cyfrowego świata i życiu przed ekranami urządzeń elektronicznych. Priorytetem szkieł Smart Life jest nie tylko prawidłowa korekcja wzroku ale też ostre i komfortowe widzenie każdego dnia. Dzięki technologiom Smart Dynamic Optics i Age Intelligence – masz pewność, że soczewki zostały przystosowane do Twoich parametrów widzenia.

Szeroka gama soczewek okularowych ZEISS daje możliwość dokonywania indywidualnych wyborów:

  • Soczewki progresywne – dla lepszego widzenia z różnych odległości, po 40 roku życia
  • Soczewki do pracy biurowej – dla pełnej ochrony przed promieniowaniem światła niebieskiego i wypoczętych oczu po całym dniu pracy przed komputerem.
  • Soczewki Digital – inteligentne szkła przeciwsłoneczne, reagujące na zmianę światła

Wybieraj spośród wszystkich dostępnych soczewek ZEISS i wybierz te, które będą najbardziej dopasowane do Twojego stylu życia.

Promocja obejmuje wybrane szkła okularowe od ZEISS: Progresywne SmartLife, Digital SmartLife, SV SmartLife, Office oraz dodatkowe uszlachetnienia: barwienie, PhotoFusion, polaryzacja.

Zajrzyj do naszych salonów lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły!