Standard Jakości Acuvue Salon Rekomendowany przez Johnson&Johnson

Myślisz o wypróbowaniu soczewek kontaktowych? Nosiłeś soczewki już kiedyś i chcesz do tego wrócić? Marka ACUVUE ® przygotowała dla Ciebie rewolucyjny program edukacyjny, który może Ci zapewnić najwyższy standard dopasowania soczewek kontaktowych.

TYLKO W PRESTIŻOWYCH SALONACH OPTYCZNYCH

Samo badanie wzroku i rozmowa, która pomoże specjaliście dobrać soczewki dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb to nie wszystko.
Dlatego dodatkowo zapewniamy

  • naukę zdejmowania i zakładania soczewek
  • szkolenie z zakresu bezpiecznego stosowania soczewek kontaktowych
  • szkolenie z zakresu pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych
  • szczegółowe szkolenie dotyczące zarekomendowanej przez specjalistę soczewki
    kontaktowej

Wierzymy, że zasługujesz na opiekę eksperta również po dobraniu soczewek kontaktowych, dlatego:
– Zadzwonimy do Ciebie po wizycie, żeby upewnic się, że Twój komfort i jakość widzenia są idealne i upewnić się, że nie masz dodatkowych pytań lub wątpliwości.

ACUVUE ® – NAJBARDZIEJ ZAUFANA MARKA soczewek kontaktowych wśród specjalistów*

Program obowiązuje od 25.01.2018 r. Przedmiotem Programu jest możliwość skorzystania przez uczestnika Programu z podstawowego szkolenia z zakładania, zdejmowania oraz pielęgnacji soczewek kontaktowych, które to szkolenie zostanie przeprowadzone przez pracownika Salonu, w którym uczestnik Programu przeprowadził odpłatne badanie wzroku wraz z dopasowaniem soczewek ACUVUE ® . Warunkiem skorzystania ze Standardu Jakości ACUVUE ® jest przeprowadzenie odpłatnego badania wzroku (cenę badania ustala Salon Optyczny) wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych ACUVUE ® w Salonie Optycznym biorącym udział w Programie a także instalacja aplikacji mobilnej „Twoje ACUVUE ® ” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Programu i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Programu jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.
*Badania przeprowadzono w okresie od 12.2016 do 02.2017. Na próbie 1050 specjalistów ze Stanów
Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, Japonii i Korei Południowej, które odpowiadają za ponad 2/3 światowej
sprzedaży soczewek kontaktowych.