fbpx

światłoczułe soczewki okularowe

Słoneczne dni to dla wielu z nas czas wielu aktywności na świeżym powietrzu. Niestety często nie korzystamy z nich w pełni z powodu wady naszego wzroku. Ciągłe zamiany okularów przeciwsłonecznych na korekcyjne i odwrotnie, odbiera nam część przyjemności z letniego słońca. Na rynku istnieją jednak rozwiązania optyczne, które znacząco poprawią Twój komfort w zmieniających się warunkach świetlnych, a Tobie pozwolą się cieszyć ulubionymi zajęciami, bez przerwy!

SZKŁA FOTOCHROMOWE NA NOWO!

Kiedyś rewolucyjne i magiczne – dziś jednak fotochromy to przeżytek i raczej rzadko wybierany produkt. Podstawą tej technologii jest reakcja chemiczna, którą odkryto w latach 60 ubiegłego wieku i stale ją ulepszano, aż po dzień dzisiejszy. Standardowe soczewki fotochromowe przeszły w ostatnim czasie ogromną rewolucję – zachowały swoje właściwości a ich generacja zyskała nowe oblicze. Obecnie spełniają one największe oczekiwanie użytkowników, czyli szybka reakcja na zmieniające się światło. Dzięki temu możesz z pełnej słońca plaży wejść do sklepu i zapomnieć o stanie przejściowym zabarwienia Twoich szkieł. Soczewki szybko przystosowują swoje zabarwienie do natężenia światła. W skrócie – całkowita przejrzystość w pomieszczeniach, a dodatkowo ochrona przed promieniowaniem UV i odblaskami.

KOMU POLECAMY SOCZEWKI ŚWIATŁOCZUŁE?

Soczewki fotochromowe zapewniają komfort i swobodę widzenia, zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. To idealny wybór dla tych, którzy często wchodzą i wychodzą z budynków oraz tych, którzy nie lubią ciągle zmieniać okularów. Jest to też dobre rozwiązanie dla osób wrażliwych na światło, ponieważ nieustanne mrużenie oczu na dłuższą metę jest męczące, powoduje zmarszczki i może prowadzić do bólów głowy.

soczewki okularowe,
które reagują na zmianę światła!

ZEISS ADAPTIVE SUN

Nadmierne przyciemnianie w cieniu, czy zbyt jasne soczewki w pełnym słońcu nie muszą być już problemem. Szybkie przystosowanie się do zmiennych warunków oświetlenia, to o tej porze roku podstawa, jeżeli chodzi o komfort użytkowania. Znajdź soczewki, które w zależności od natężenia światła zapewniają inny stopień zaciemniania. W zależności od tego, czy znajdujesz się w pomieszczeniu, cieniu, czy pełnym słońcu, twoje szkła będą odpowiednio zabarwione. Dla osób, którym na co dzień towarzyszą ekstremalne warunki świetlne, soczewki można uzupełnić dodatkowo o filtr polaryzacyjny. Takie rozwiązanie pozwoli Ci cieszyć się optymalnym komfortem widzenia i nie zdejmować okularów w trakcie aktywności.

ZEISS PHOTOFUSION

Soczewki Photofusion, to generacja, która jest przystosowana do zmieniającej się ilości światła w bardzo krótkim czasie. Przyciemnia się i rozjaśniają bardzo szybko, gwarantując komfortowe widzenie. Dodatkowo szkła wyposażone są w pełną ochronę przed promieniowaniem UV podczas ekspozycji na światło ultrafioletowe dla wszystkich poziomów barwień. Szeroki wybór kolorystyczny zabarwień szkieł sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możemy wybierać spośród odcieni szarości, brązów, zieleni i niebieskiego. Nowością jest kolor “ekstra szary”, który w wysokich temperaturach barwi się mocniej niż pozostałe.

PRODUKTY DO CZYSZCZENIA OKULARÓW:

Wykonanie strony internetowej: ImpactProject