fbpx

Soczewki kolorowe

Soczewki kontaktowe to alternatywna forma korekcji wady wzroku dla osób, które prowadzą aktywny styl życia, lubią czuć się swobodnie i cenią sobie wyraźne, niczym nieograniczone widzenie. Co więcej – jedną z opcji dostępnych coraz szerzej na rynku optycznym są soczewki kolorowe i akcentujące.

Soczewki kolorowe przeznaczone są zarówno dla wyżej wymienionej grupy użytkowników, ale i dla osób, które chcą zmienić lub podkreślić swój wygląd, czy zaakcentować urodę. Idealnie sprawdzą się jako forma biżuterii czy makijażu, ale też kamuflaż, odwracający uwagę od drażniących mankamentów, np. asymetrii twarzy. Co więcej soczewki kolorowe występują nie tylko jako soczewki korygujące wzrok, ale i w wersjach plano – czysto kosmetycznych.

Soczewki kolorowe można nosić zarówno na co dzień, w wersji 30 – dniowej, ale i okazyjnie, jako soczewki jednodniowe.
Nowością są soczewki kolorowe akcentujące – mające za zadanie nie tyle zmianę wyglądu tęczówki, co podkreślenie naturalnego piękna naszych oczu. Sprawiają, że można zmienić swój wizerunek bez drastycznej ingerencji w naturalny wygląd twarzy. Z tego powodu, soczewki ACUVUE Define często są stosowane podczas sesji zdjęciowych przez wielu fotografów.

poznaj wady i zalety
soczewek kolorowych

wybierz odpowiednie soczewki
w naszym sklepie internetowym

JOHNSON&JOHNSON

ACUVUE OASYS

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Idealnie sprawdzą się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w klimatyzowanych pomieszczeniach. Optymalnie nawilżają i natleniają oko

JOHNSON&JOHNSON

ACUVUE OASYS FOR ASTYGMATISM

Wersja soczewek Oasys dla astygmatyków

COOPER VISION

ULTRAFLEX

Zapewniają wysoki poziom komfortu noszenia, dzięki zastosowaniu naturalnie zwilżanego materiału, który sprawia, że soczewki są praktycznie nieodczuwalne na oczach.

Wykonanie strony internetowej: ImpactProject