fbpx

soczewki okularowe - ZEISS EnergizeMe

Wracasz do domu po całym dniu, ściągasz soczewki kontaktowe i czujesz charakterystyczne zmęczenie w oczach. Zamknięcie oczu na chwilę daje ulgę ale przecież po zdjęciu swoich soczewek chcesz jeszcze poczytać książkę na koniec dnia, obejrzeć film, popracować przy komputerze lub zrobić cokolwiek innego! Co w takim razie zrobić, żeby odświeżyć swoje zmęczone spojrzenie?

Poznaj ZEISS EnergizeMe

Pierwsze na świecie soczewki okularowe, stworzone specjalnie dla użytkowników soczewek kontaktowych! Nawet soczewki kontaktowe z najwyższej półki będą mniej lub bardziej męczące i wymagające dla Twojego oka. ZEISS doskonale zna potrzeby osób, które spędzają długie godziny z soczewkami. To nie są zwyczajne soczewki okularowe.

Na czym polega różnica?

Każda osoba korzystająca z soczewek kontaktowych powinna mieć przynajmniej jedną parę okularów. Kiedy ściągamy soczewki kontaktowe, chcemy dać odpocząć oczom, a jednocześnie zachować ostrość widzenia i korzystać swobodnie z pozostałej części dnia. Większość czasu – nawet relaksując się w domu – spędzamy korzystając z ekranu telewizora, telefonu lub komputera. Zeiss EnergizeMe są doskonale dopasowane do korzystania z technologii, nawet wtedy, gdy Twój wzrok jest bardzo zmęczony po całym dniu w soczewkach kontaktowych. Zagwarantuj sobie natychmiastową ulgę, wypoczęte oczy i doskonałe widzenie!

CYFROWE ZMĘCZENIE POZOSTAJE ZA FILTREM

Nasz wzrok funkcjonuje w dzisiejszych czasach zupełnie inaczej. Czytanie i scrollowanie na smartfonie wymaga mniejszej odległości ekranu od oczu, a nieustanne przenoszenie i zmiana skupienia wzroku jest wyjątkowo męczące dla oczu. Specjalnie zaprojektowana powłoka w soczewkach okularowych ZEISS EnergizeMe skutecznie chroni oko przed zmęczeniem, nawet podczas dłuższych aktywności!

Niebieskie światło jest jednym z najbardziej męczących czynników w otaczającym nas świecie. Przecież nie możemy wyeliminować całkowicie technologii, dlatego linia EnergizeMe została wyposażona w filtr niebieskiego światła. A co z promieniami UV? One także wpływają na oczy, nawet podczas całkiem pochmurnego dnia. Dzięki specjalnym właściwościom, soczewki całkowicie filtrują szkodliwe promieniowanie UV, zachowując przy tym całkowitą przejrzystość.

Cienkie i wytrzymałe zarazem

ZEISS EnergizeMe to nowoczesna technologia, która pozwoliła na stworzenie wyjątkowo cienkiej soczewki – nawet przy dużych mocach. Nie dajcie się zwieść zgrabnym designem – powierzchnia soczewek okularowych jest odporna na brud i zarysowania! Specjalna powłoka Clean Coat pozwala Ci utrzymać szkła w doskonałym stanie, ułatwia ich czyszczenie i sprawia, że Twoje widzenie jest pełne pozytywnej energii!
A co, jeśli… potrzebujesz szkieł jednoogniskowych? Albo z dodatkiem akomodacyjnym? Albo szkieł progresywnych? Przecież potrzeby każdego użytkownika są indywidualne! Z myślą o wyjątkowych potrzebach każdego z nas, ZEISS oferuje także dodatkowy wariant EnergizeMe Digital oraz EnergizeMe w wydaniu progresywnym! Zadbaj o swój komfort i korzystaj z technologii bez najmniejszych przeszkód – nawet po całym dniu noszenia soczewek kontaktowych.

PRODUKTY DO CZYSZCZENIA OKULARÓW:

Wykonanie strony internetowej: ImpactProject