Czy zakup na raty i spłacanie odsetek ma sens?
Pewnie często tak - jest to przecież propozycja, którą oferuje praktycznie każda branża. U nas również możesz zakupić okulary w systemie ratalnym, albo...skorzystać z najnowszej oferty, w której zyskujesz dwa razy więcej!


Na czym polega promocja?

W odpowiedzi na obecną sytuację związaną z COVID-19, stworzyliśmy akcję “Wpłaty, które procentują”. Ceny producentów z czasem wystrzelą w górę. A gdyby tak wybrać wymarzone soczewki okularowe np. progresywne już teraz i zamrozić ich cenę bez względu na wszystko?
Właśnie tak zachowasz doskonałą cenę z akcją “Wpłaty, które procentują”, w której już po 6 miesiącach możesz zyskać nawet 20% dodatkowej gotówki!
Wystarczy, że zaczniesz wpłacać na okulary w Salonach Optycznych Wrzos i zaczekasz aż Twoje pieniądze urosną! Im dłużej czekasz tym więcej otrzymujesz.


W jaki sposób wzrastają odsetki?


Co możesz zyskać?

 • OKULARY Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI
  Otrzymujesz możliwość zakupu produktów z nowych kolekcji, zyskując jednocześnie duży rabat.
 • STAŁA CENA
  W każdym momencie możesz podjąć decyzję o zakupie szkieł okularowych i zamrozić ich standardową cenę. Dzięki temu wzrost cen producentów nie będzie Cię dotyczył!
 • WYSOKOŚĆ RABATÓW W TWOICH RĘKACH
  To Ty wybierasz wysokość rabatu – im dłużej wpłacasz pieniądze, tym więcej zyskasz na koniec.
 • DOWOLNOŚĆ WPŁACANEJ KWOTY
  Dowolnie ustalasz wysokość wpłacanej kwoty, która będzie dla Ciebie procentować!
 • BEZPIECZEŃSTWO
  W przypadku zmiany planów zawsze możesz wypłacić 100% wpłaconej kwoty. Pieniądze są zwracane na twoje konto w ciągu 48 roboczogodzin..


Najczęściej zadawane pytania - czyli Q&A

Taką decyzję można podjąć w każdej chwili, zarówno na początku procesu, jak i na koniec współpracy. Najlepiej jednak zdecydować się na wczesnym etapie. Jeżeli zdecydujemy się na to za kilka miesięcy, możliwe, że cena danych okularów zostanie podniesiona przez producenta.

Nie jest to konieczne – można wpłacać rzadziej. Liczy się ilość wpłaconych wpłat z odstępem minimum miesięcznym.

Tak – szczególnie w dzisiejszych czasach rozumiemy nagłe zmiany sytuacji życiowej i finansowej, dlatego umowę można rozwiązać w każdej chwili bez konieczności podawania przyczyny. Wystarczy zgłosić chęć rezygnacji, a pieniądze wrócą na konto w ciągu 2 dni roboczych, bez dodatkowych odsetek.

Kwotę można wykorzystać w dowolnym momencie – jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dodatkowe procenty, będą po prostu mniejsze.

Są dwie możliwości: online lub udając się do naszego dowolnego salonu.
1. online – zgłaszasz e-mailem na adres lokata@optyk.lublin.pl, chęć wzięcia udziału w programie, podając:
– imię i nazwisko,
– adres zamieszkania,
– opcjonalnie podajesz jakie soczewki okularowe chcesz zamrozić.
W odpowiedzi otrzymasz skan podpisanej przez nas umowy wraz z numerem konta bankowego na który należy wpłacać oszczędności.
2. Wizyta osobista – Przychodzisz do dowolnego naszego salonu optycznego. Ustalasz czy chcesz wybrać rodzaj soczewek okularowych czy nie. Podpisujesz umowę, którą aktywuje pierwsza wpłata.

Pisząc na e-mail lokata@optyk.lublin.pl lub dzwoniąc na telefon 81-475 80 25 w godzinach 9.00-17.00.

Chcesz poznać szczegóły?
Masz dodatkowe pytania?
A może jesteś zdecydowany/a i chcesz podpisać umowę?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – nasi pracownicy przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezpiecznie!

E-mail: lokata@optyk.lublin.pl

Tel: 81-475 80 25 (9.00-17.00)​