OKULARY KOREKCYJNE PRZECIWSŁONECZNE

marki Essilor

soczewki do samochoduSzkła korekcyjne przeciwsłoneczne znajdujące się w ofercie francuskiej firmy, oprócz ochrony przed promieniowaniem UV, zapewniają optymalną jakość widzenia, wysoki kontrast oraz ochronę przed zarysowaniami i łatwiejsze czyszczenie szkieł.

Zamawiając szkła przeciwsłoneczne mamy większy wpływ na to co będziemy nosić. Gotowe okulary przede wszystkim w większości przypadków nie posiadają antyrefleksu. Szkła na zamówienie mogą mieć antyrefleks zawsze. Szczególnie chodzi tu o wewnętrzną stronę soczewek, gdzie odbijają się światła z boku. Jest to bardzo uciążliwe. Drugą zaletą szkieł na miarę to dowolny kolor szkieł i stopień przyciemnienia.
Najważniejszą zaletą takich szkieł jest jednak możliwość zastosowania korekcji, nawet tej najmniejszej, która znacznie poprawi jakość widzenia.
Jeszcze jedna, zapominana zaleta to jakość samych szkieł. Gotowe okulary przeciwsłoneczne wykonane są z cienkiej płytki, która nie utrzymuje kulistego kształtu tak jak grubsze szkło wykonane na zamówienie, nawet jeśli nie posiada żadnej mocy.
Pozostałe zalety szkieł na zamówienie przedstawimy w dalszej części.

.

e-Mirror

e-Mirror, to powłoka lustrzana, która zapewnia wysoką jakość widzenia, dzięki powłoce antyrefleksyjnej Crizal Sun UV. Ta wersja soczewek przeciwsłonecznych polecana jest osobom, którym zależy zarówno na wysokiej jakości i wytrzymałości szkieł okularowych, a jednocześnie dbającym o modny, ciekawy wygląd i podążającym za aktualnymi trendami.

soczewki mirror

Soczewki Essilor e-Mirror dostępne są w 13 modnych, niepowtarzalnych odcieniach.

cena za parę: od 320 zł (możliwa również wersja ekonomiczna)

 

Sun Max

sunmax

Są to soczewki przeznaczone do typowych opraw przeciwsłonecznych, tworzone specjalnie dla Ciebie od podstaw, przez markę Essilor. Wystarczy, że wybierzesz swój wymarzony model okularów, a soczewki Sun Max zapewnią Ci wysoki komfort użytkowania, bardzo dobrą jakość widzenia oraz modny wygląd.

Soczewki Sun Max dostępne są w wersji barwionej, polaryzacyjnej i lustrzanej.

cena za parę: od 800 zł (możliwa również wersja ekonomiczna)

.

Essicolor

Essicolor to szeroka gama barwień proponowanych przez francuskiego producenta. Znajdziesz tu tradycyjne soczewki barwione jednokolorowo i gradalnie, barwienia sportowe oraz tzw. soczewki z barwieniem miejskim – w pastelowych kolorach, dla najszybciej reagujących na aktualne trendy modowe.

Przykładowe barwienia Essilor

cena za parę: od 800 zł (możliwa również wersja ekonomiczna)

Xperio

Dopełnieniem gamy soczewek przeciwsłonecznych firmy Essilor są soczewki polaryzacyjne. Zapewniają one wyjątkową ochronę przed oślepiającym światłem, zarówno słonecznym, jak i np. pochodzącym z ruchu ulicznego.

Zwykłe soczewki barwione

Soczewki barwione z polaryzacją

 

 

 

 

 

 

Soczewki polaryzacyjne dostępne są w dwóch wersjach: jednokolorowej i gradalnej, w 7 ciekawych kolorach.

cena za parę: od 520 zł (możliwa również wersja ekonomiczna)

Więcej informacji o soczewkach przeciwsłonecznych Essilor na stronie producenta.

.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW

.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą soczewek korekcyjnych przeciwsłonecznych, zapraszamy do naszych Salonów, gdzie możesz również zobaczyć przykładowe rodzaje barwień na żywo.

.

ZAPRASZAMY DO SALONÓW W LUBLINIE!