OKULARY PRZECIWSŁONECZNE TRANSITIONS ® NIKE®MAX

Firmy Nike i Transitions Optical nawiązały współpracę, aby stworzyć wyjątkowe soczewki. Okulary Nike Max Optics to zaawansowane, precyzyjne rozwiązanie dla sportowców. Wykorzystując technologię fotochromową opracowaną przez firmę Transitions, soczewki te dostosowują się do różnych środowisk, w których uprawiasz sport oraz do zmieniającego się oświetlenia. Idealne soczewki, by odmienić Twoją grę.

  • dostępne w specjalnym zabarwieniu dla golfistów,
  • Dostępne w specjalnym zabarwieniu, przeznaczonym do uprawniania sportów na świeżym powietrzu.

Link demonstracyjny

 

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE TRANSITIONS ® OAKLEY®

Firma Oakley nawiązała współpracę z Transitions® Optical. Technologia fotochromowa firmy Transitions została połączona z opatentowanymi innowacjami Oakley, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom jasności, ochrony i działania. Stosowana przez Oakley technologia zrównoważonego filtrowania światła podnosi kontrast widzenia, nawet w słabym oświetleniu. Ma to bardzo duże znaczenie dla sportowców, ponieważ poprawia postrzeganie głębi. Grając w golfa, jeżdżąc górskim rowerem czy biegając w mieście nie osiągniesz najwyższych wyników, jeżeli Twoje oczy nie będą mogły dostosować się do otoczenia.

  • Dostępne w najbardziej popularnych modelach Oakley, w tym Racing Jacket, Fast Jacket, Flak Jacket oraz Split Jacket,
  • Kolory soczewek poprawiające postrzeganie głębi,

Link demonstracyjny

 

WIZJER LUMINO TRANSITIONS® W KASKU

Podczas jazdy na motocyklu Twój wzrok jest najważniejszy – zarówno podczas jazdy na torze, jak i przejażdżki dla przyjemności. Uwielbiane przez profesjonalistów biorących udział w wyścigach, te wizjery zapewniają optymalizację widzenia podczas jazdy w cieniu i w słońcu, w ciągu dnia i wieczorem. W przeciwieństwie do tradycyjnych wizjerów, które są albo przejrzyste, albo ciemne, nasze wizjery automatycznie dostosowują swój poziom zabarwienia do zmiennych warunków, zwiększając komfort i przyjemność z jazdy.

  • Likwidują potrzebę posiadania szybek na wymianę,
  • Doskonałe na tor wyścigowy i na szosę,
  • Montowane standardowo w kasku Monaco, pasują także do innych kasków firmy Lazer

Link demonstracyjny

 

TRANSITIONS® DRIVEWEAR

Warunki na drodze zmieniają się szybko i to samo dotyczy soczewek Drivewear® Transitions®  (HOYA: DriveWear Transitions 1060zł-1318zł para, JZO: 1000zł-1340zł para). Łączą one dwie najbardziej zaawansowane technologie, stosowane w przemyśle optycznym. Polaryzacja NuPolar eliminuje odbicia światła od powierzchni szosy i maski samochodu. Technologia fotochromowa Transitions dostosowuje kolor i stopień zabarwienia soczewek do zmieniających się warunków oświetleniowych. Soczewki zmieniają zabarwienie, aby zapewnić idealną barwę do każdych warunków na drodze.

  • Zielony/żółty daje wysoki poziom kontrastu w słabym oświetleniu. Kolor miedziany zapewnia dobre rozpoznawanie znaków drogowych w jaskrawym świetle. Ciemnoczerwono-brązowy oferuje maksymalny komfort w bardzo jasnym oświetleniu

Link demonstracyjny