Wygoda, szybkie działanie

W dobie coraz szerszej profilaktyki przed szkodliwym działaniem promieniowania UV na ludzkie ciało, świadomy i wymagający użytkownik okularów korekcyjnych, znajdzie na rynku wiele rozwiązań, dzięki którym nie tylko będzie mógł należycie chronić wzrok, ale i w pełni komfortowo wykorzystywać możliwości swoich okularów. Jednym z nich są nakładki na okulary.

Zabezpieczenie przed słońcem

Wśród coraz bardziej popularnych rozwiązań, wymienić można szkła fotochromowe, które będą przyciemniać się na słońcu, a odbarwiać w pomieszczeniach, okulary korekcyjne przeciwsłoneczne, które będą korygować aktualną wadę wzroku, przy stałym zabarwieniu soczewki, a także nakładki przeciwsłoneczne, które w zależności od pogody, można nakładać na zwykłe okulary korekcyjne. Ostatnia z możliwości, mimo iż niedoceniana, jest idealna dla osób, ceniących sobie wygodne i ekonomiczne zastosowania. Dzięki nakładce, klient nie potrzebując drugiej pary okularów, w pełni może cieszyć się słonecznymi dniami, jednocześnie chroniąc swój wzrok.

Nie tylko od słońca

nakładki na okulary

W naszych Salonach znajdą Państwo szeroką ofertę nakładek przeciwsłonecznych z filtrami UV. Dostępne są warianty: barwione na stałe, a także fotochromowe, które posiadają wstępne zabarwienie i będą przyciemniać się w pełnym słońcu. Obie wersje dostępne są w kolorach szarym, brązowym i zielonym. Ponadto oferujemy także specjalne nakładki dla kierowców w kolorze żółtym, idealnie nadające się do jazdy o zmroku i we mgle.

 

Wybrane modele, dodatkowo posiadają polaryzację, przez co będą jeszcze bardziej komfortowe w użytkowaniu m.in. dla kierowców, amatorów wędkarstwa czy górskich przechadzek.

Estetyczne

Nakładki przeciwsłoneczne oferowane przez nasze Salony, mogą być zakładane bez możliwości podnoszenia, ale dzięki temu są bardziej estetyczne.

nakładka okularowa

Praktyczne

Mogą być również podnoszone jednym łatwym ruchem, nie zdejmując ich z okularów, ale posiadają już bardziej rozbudowany mechanizm.

nakładka fotochromowa