W marcu została wprowadzona przez firmę Alcon, nowej generacji jednodniowa soczewka kontaktowa – Dailies Total 1. Jest wyjątkowa dzięki nowemu materiałowi z którego jest wykonana oraz różnych stref uwodnienia. Skupię się tylko na najważniejszych cechach tej soczewki.

Dailies Total 1 ma najwyższą transmisję tlenu wśród soczewek jednodniowych, czyli oko swobodnie “oddycha”. Nawet po kilkunastu godzinach nie jest zaczerwienione.

Dailies Total 1 ma doskonałą zwilżalność powierzchni. Dzięki temu powierzchnia jest bardzo śliska. Dlatego tej soczewki 90% użytkowników nie czuje na oku. Należy tylko pamiętać, żeby przy zdejmowaniu mieć suche palce.

Aktualnie wszystkim chętnym, którzy kupują u nas dowolne soczewki kontaktowe, oferujemy po jednej parze Dailies Total 1 w prezencie. Dostęne moce magazynowe: od -1,00D do -6,00D.

Gwarancja komfortu
Jest też możliwość zakupu pełnego opakowania Dailies Total 1 (cena 119zł, 30szt. soczewek) i zwrotu pieniędzy jeśli użytkownik nie będzie z nich zadowolony. W takim wypadku należy oddać co najmniej 25 soczewek.