Lubisz wyróżniać się z tłumu? Nie straszne Ci nowinki techniki? Chcesz by Twoje okulary były jeszcze bardziej unikatowe? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to już teraz, w Salonach Optycznych Wrzos znajdziesz idealne rozwiązanie – wykonanie na szkłach Twoich okularów grawerunku z pulI wielu dostępnych wzorów.

 

symbole

Kliknij by zobaczyć w powiększeniu

Dzięki naszemu – Mr Blue 2.0, najnowszej generacji automatowi szlifierskiemu firmy Essilor, oprócz jeszcze precyzyjniejszych i bardziej optymalnych możliwości obróbki i montażu soczewek okularowych, zyskaliśmy niepowtarzalną szansę tworzenia unikalnych grawerunków na szkłach Twoich okularów.

Szerokie możliwości tworzenia spersonalizowanych grawerunków umożliwia ekskluzywna technologia M’EYE Sign. Już dziś możesz wybrać idealny dla siebie wzór spośród szerokiej gamy dostępnych modeli.

 

Bez względu na Twój wiek, dzięki grawerunkowi na szkle, Twoje okulary staną się jeszcze bardziej unikatowe i będą jeszcze wierniej odzwierciedlać Twoją osobowość, nie obniżając oczywiście wysokich właściwości optycznych soczewek, a co za tym idzie, nie tracąc komfortu użytkowania okularów.

 Wzory czcionek i grawerunków

kliknij by powiększyć

Nie zwlekaj, odwiedź już dziś nasze Salony i dowiedz się więcej!