fbpx

typy opraw i okulary przeciwsłoneczne

W Salonach Optycznych Wrzos codziennie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dlatego też w naszej ofercie zapewniamy dostęp zarówno do tych popularnych, jak i mniej znanych marek opraw i okularów przeciwsłonecznych. Nasze produkty, to gwarancja jakości i zadowolenia!

okulary dla dorosłych

Oferujemy szeroką gamę okularów renomowanych firm i znanych projektantów. Nasze oprawy, to gwarancja wykonania i modnego wzornictwa. Duży wybór dostępny w każdym Salonie Optycznym Wrzos sprawia, że znalezienie okularów spełniających wszystkie oczekiwania nie będzie żadnym problemem! W naszej ofercie posiadamy okulary korekcyjne,

3
53
6

okulary dla dzieci

Dobry wzrok to podstawa w każdym wieku, dlatego w Salonach Optycznych Wrzos jesteśmy przygotowani również na dopasowanie okularów dla naszych najmłodszych klientów! Okulary dziecięce powinny być przede wszystkim lekkie i stabilne, aby nie zsuwały się podczas zabawy i zajęć sportowych.

W szczególności zapraszamy do dedykowanego dzieciom i młodzieży Salonu Optycznego przy ul. Koziej 3, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

logofisherprice
Bez-nazwy-1

okulary przeciwsłoneczne

W Salonach Optycznych Wrzos znajdziesz szeroki wybór modnych okularów przeciwsłonecznych w różnych kształtach i kolorach, aby w pełni chronić wzrok przed promieniami UV. W ofercie posiadamy szeroki wybór okularów damskich i męskich.
Wybierz swoje wyjątkowe okulary właśnie u nas i ciesz się nimi niezależnie od pogody!

polaroid
images
55
3

Wykonanie strony internetowej: ImpactProject