Walizki spakowane! Ekscytacja tym co przyniesie nowy dzień i podążanie w nieznanym kierunku świata stało się inspiracją dla najnowszej sesji SOLANO na sezon wiosna-lato 2019. Solano to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych przyjaznych dla oka z najnowszymi trendami modowymi. Okulary przeciwsłoneczne Solano wyposażone są w doskonałe soczewki polaryzacyjne PC oraz TAC z profesjonalnym filtem UV. Skutecznie blokują odblaski, znacznie podwyższają przejrzystość obrazu, dzięki czemu zwiększa się komfort widzenia a oczy są w 100% chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jedno jest pewne- nieważne, gdzie się wybierasz w kolekcji Solano na 2019 rok znajdziesz okulary idealne do tej podróży!

Okulary Clip-On…czyli okularowe 2w1:

Dzięki technologii Clip-On nie trzeba już wybierać pomiędzy ostrością widzenia a wygodą okularów przeciwsłonecznych. Ukryte w rogach magnesy i magnetyczna nakładka zapewni jedno i drugie!
Okulary korekcyjne wykonane z wytrzymałego ULTEMU, co daje skutkuje odpornością na substancje chemiczne. W nakładkach clip-on zastosowane zostały soczewki polaryzacyjne TAC oraz filtry UV. Zapewniają one 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Okulary Clip-On to również niebanalne połączenia kolorystyczne wynikające z zestawienia ze sobą barw o różnym poziomie intensywności. W tym roku obok uznanych już motywów geometrycznych, pojawiła się również linia w stylu azjatyckim. Bogactwo kształtów, kolorystyki i wzornictwa sprawią, że w wachlarzu możliwości każdy znajdzie swój idealny model.

Ceny już od 220 zł (oprawa+nakładki)

 

Kolekcja Męska – postaw na niebanalny wygląd i użyteczność w każdych warunkach!

 

 

Kolekcja Damska – wybieraj spośród atrakcyjnych kształtów, modnych kolorów, jednocześnie chroniąc swoje oczy!