Firma Vogue Eyewear ogłosiła, że twarzą jej najnowszej kampanii reklamowej wiosna/lato 2013 będzie
Eva Mendes oraz Jude Law. Popularne na całym świecie gwiazdy pasują do radosnego i młodzieńczego ducha Vogue Eyewear.

 

Cechą charakterystyczną tego modelu okularów korekcyjnych jest hipsterski styl, który podkreśla delikatny kształt opraw. Okulary te będą idealnym dodatkiem dla zorientowanych w  modowych trendach, ale i odważnych kobiet, które zawsze pragną być „In Vogue”. Szlifowane detale w  górnej części ramki dodają charakteru zaokrąglonym liniom, a nieco za duże tarcze idealnie nadają się do soczewek progresywnych i  skupiających. Model
ten, którego wyjątkowy charakter podkreślają metalowe detale zauszników, dostępny jest w  szerokiej gamie kolorystycznej. Znalazły się w niej oprawy czarne, a także szylkretowe w różnych kombinacjach kolorystycznych, takich jak: szaro-zielone, szaro-różowe, perłowo-jasnoniebieskie czy perłowo-fioletowe. Dostępne również w wersji Asian Fit.

 

 

Metalowe pilotki to ponadczasowa klasyka, tym razem w  odświeżonej wersji z  nowymi detalami, idealne na wiosnę. Metalowe ramki z  charakterystycznym podwójnym mostkiem, kolorowymi końcówkami zauszników i różnymi soczewkami mają kultowy, ale niepowtarzalny wygląd, idealny dla trendsetterki pragnącej dodać swojej garderobie nieco szyku. Okulary te dostępne są w  szerokiej gamie kolorów: od brązowych z zielonymi zausznikami przez niebieskie z pomarańczowymi zausznikami aż po czarne i niebieskie.

Te okulary słoneczne o młodzieżowym i modnym kształcie w przemyślany sposób łączą octan z metalem,

 zarówno w przedniej części (na wpół bez oprawki), jak i w metalowych zausznikach z końcówką wykonaną z octanu. Model wzbogacony szczegółami, takimi jak logo „V” na zausznikach i soczewce, jest
idealny dla mężczyzn, którzy nie chcą rezygnować z oryginalnego i indywidualnego stylu.

Elegancja i lekkość połączone z prostotą formy sprawiają, że ten model stanie się „must have” sezonu. Przyciemniane soczewki i cienkie zauszniki dodają charakteru glamour, doskonałego dla mężczyzn, którzy nie godzą się na kompromisy i zawsze udaje im się połączyć jakość ze stylem.

 

 

 

 

Zaprezentowane modele dostępne są w naszych salonach. Zapraszamy