BLACK WEEKEND w Salonach Optycznych Wrzos!

 

Już 29 i 30 listopada zapraszamy na moc wyprzedaży i rabatów w naszych salonach. gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Kup oprawy okularowe i wybierz najlepszą dla siebie promocję:

-30% na wszystkie szkła okularowe do pracy biurowej*

-30% na wszystkie fotochromowe szkła okularowe*

-30% na wszystkie progresywne szkła okularowe*

 

Dodatkowo dla wszystkich naszych klientów mamy  przewidziany jeszcze jeden rabat:

-40% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne**

 

 

Promocyjne oferty nie ominą również naszych najmłodszych klientów! 
Nasz salon przy ul. Koziej 3, dedykowany dzieciom i młodzieży jest objęty specjalna ofertą:

– 30% na wszystkie szkła okularowe dostępne w katalogu***

 

 

BlueProtect, to powłoka stworzona specjalnie dla osób, które spędzają dużo czasu w pomieszczeniach, gdzie narażeni są na niebieskie światło. Promieniowanie to emitowane jest przez lampy LED, ekran telewizora lub komputera a to wszystko sprawia, że jesteśmy zmęczeni i czujemy się niekomfortowo.

* Promocja -30% obowiązuje we wszystkich Salonach Optycznych Wrzos na terenie Lublina. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletu okularów (oprawa+szkła) w dniach 29-30 listopada 2019 r. Promocje łączą się w ramach oferty Black Weekend. Promocje nie łączą się w ramach zniżek obejmujących Kartę Stałego Klienta, Kartę Seniora, Kartę Dużej Rodziny, Kartę Rodzina Trzy Plus. 
** Promocja -40% obowiązuje we wszystkich Salonach Optycznych Wrzos na terenie Lublina i obejmuje wszystkie okulary przeciwsłoneczne dostępne w danym salonie.
***Warunkiem promocji jest zakup szkieł okularowych dla dzieci w wieku maksymalnie 15 lat oraz zakupu kompletu (oprawki+szkła okularowe).