TACT – efektywne szkła okularowe do pracy przy komputerze Promocja soczewek okularowych firmy Hoya

Specjalna promocja na szkła okularowe firmy Hoya do pracy biurowej! Soczewki posiadają najlepszy antyrefleks z filtrem światła niebieskiego, który jest emitowany przez wszystkie ekrany ciekłokrystaliczne, a także przez żarówki LED.

Cena promocyjna do 31.03.2019r. 240zł/szt (cena standardowa 389zł/szt.).

Tact 200 1,5 TrueForm:  soczewki Tact 200 oferują wyjątkowo szerokie pole widzenia do bliży i odległości pośrednich, zapewniając zasięg widzenia aż do 200 cm. Świetnie sprawdzają się w pracy przy komputerze, ale nie tylko. Zalety soczewek Tact 200 docenią również przedstawiciele wyspecjalizowanych zawodów, oczekujący maksimum swobody oraz naturalnego widzenia.
Rekomendacja Hoya – soczewki Hoyalux Tact są idealne dla osób pracujących przy komputerze.

  • wyjątkowo szeroka strefa pośrednia
  • wyśmienita percepcja obrazu gwarantująca zrelaksowane widzenie
  • zasięg i panoramiczność widzenia bez dodatkowych ruchów głową

Tact 400 1,5 TrueForm: soczewki Tact 400 to idealne rozwiązanie dla osób, które podczas pracy często muszą przenosić wzrok z bliży na większą odległość (do 400 cm). Przykładem może być tutaj menedżer pragnący utrzymać kontakt wzrokowy ze swoim audytorium podczas spotkania lub prezentacji, architekt. farmaceuta. To także doskonały wybór dla prezbiopów, korzystających podczas pracy z soczewek progresywnych i odczuwających ograniczoną szerokość pola widzenia. Soczewki Tact 400 oferują maksymalna swobodę widzenia w bliży i odległościach pośrednich.
Dzięki technologii TrueForm, soczewki są optymalizowane dla każdej indywidualnej korekcji i wykonywane z jeszcze większą precyzją, gwarantując lepsze widzenie.
Rekomendacja Hoya – soczewki polecane dla osób pracujących w biurze/pomieszczeniach: 

  • możliwe widzenie w dali
  • szeroka strefa pośrednia
  • wyśmienita percepcja obrazu gwarantująca zrelaksowane widzenie


Zapraszamy do naszych Salonów!